Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meg lehet élni pénz nélkül?...

Meg lehet élni pénz nélkül? Pontosabban minimális pénzkiadással. Önellátó életmóddal.

Figyelt kérdés
Régebben láttam a Tv-ben egy filmet erről, de nem tudom hol nézhetnék utána...Ez valami mozgalom nyugaton? ..vagy tévedek?

2018. jan. 17. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Kérdezz meg egy hajléktalant ők is minimális pénzből élnek csak pia és minimális kaja kell nekik.
2018. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
80%

#1 -> Nem minden hajléktalan iszik.....


Am,meg lehet élni... önfenttartó életmód... Megtermeled amit megeszel,természetből nyered a nyersanyagot,stb... Lehetséges...

2018. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Valóban nem minegyik alkoholista, de 70% minimum az. Mivel a töbség az így nyugodtan általánosíthatunk.


A cigányokból is úgy indulink ki, hogy bűnözők holott van vagy 15% aki dolgozik.

2018. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha mozgalom, és nyugaton, akkor lehet az Amish közösségre gondolsz.


[link]

[link]

2018. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem a hajléktalan életmódra gondolok, hanem az önellátó és visszafogott fogyasztásra alapuló életmódra. Sok dolgot megvesz a mai ember, amire nincs is igazán szüksége.
2018. jan. 18. 09:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az adott egyén, család igényeitől függ. Van az a szint ami természetesen lehetővé teszi ezt az életformát. Nagyobb kommunák esetén akár magasabb, polgáribb igények mellett is működő lehet a minimális pénzből való életvitel.
2018. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én a természetközeli, önellátó életmódra gondoltam, ami technikailag is fel van szerelve, pl. szélkerékkel, napelemmel, vízgyűjtővel, kútfúrással, biokomposztálóval, stb.
2018. jan. 20. 12:54
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Meg lehet elni de foldet kell venni es hazat epiteni

2018. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Magyarországon is volt ilyen, régebben a tanyák önellátóak voltak, többnyire.
2018. jan. 20. 23:37
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

van elegendő haszonállatod, és egy nagy telked, ahol tudnak szaporodni, akkor ingyen van a megélhetésed (legalábbis a kaja)


Nagy telken rengeteg giliszta mászkál a földön, bogár(csak nyáron), amit esznek a haszonállatok, ha ezek kellően felszaporodtak, belőlük eteted a húsevőeket. Szóval ők is ingyen vannak.

2018. jan. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!