Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beleesett a wc kagylóba a...

Beleesett a wc kagylóba a ráakasztott wc tisztító, sajnos valahol elakadt, már többször pumpáztam, sajnos, a nagydolog visszajön. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Csőgörényes szerelőt hívj!
2018. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Hívj duguláselhárítót!(Ez a szakma neve, nem vicc!)
2018. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hívj szakembert!
2018. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
olyan embert hívj, aki ért is hozzá, nem csak a görénnyel akar lejjebb tuszkolgatni... el kell mozdítani a fajanszot és kézzel kiszedni az elakadt cuccot hátulról, nem gusztusos meló, de máshogy nem lehet
2018. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet, hogy kézzel is simán ki lehet szedni, ha még nem jutott át a bűzelzárón. Én legalábbis kézzel csináltam. Persze gumikesztyű ajánlott :p
2018. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Én egyszer a körömvágó ollóval jártam így. Wc-n ülve kényelmesebb körmöt vágni, aztán egyszer csak rossz helyre esett. Fincsi volt utánanyúlni a kakiba. Amúgy én is ezt akartam javasolni :D Vagy a szagembert.
2018. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha olcsón szeretném megúszni, akkor első körben egy meghajlított drótot dugnék le. Ha az beleakad, akkor vissza lehet húzni.

A végén egy 2 cm-es, hegyes V alakú hajlítás, az nem akad bele másba úgy, hogy ne lehessen visszahúzni.

2018. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!