Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megjavítani...

Hogyan lehet megjavítani kattogó konvektort?

Figyelt kérdés
Fég Zeusz típusú konvektorom van. Volt nálunk egy szerelő mesterember, aki megerősítette a lábait, megtisztította és ehhez teljesen szétszedte majd összerakta. Ezután kezdett nagyon idegesítően, folyamatosan, órákon keresztül kattogni, estére ki is kell kapcsolni, annyira hangos. Értem, hogy a lemezes konvektorok hőtágulás hatására kattognak, de a szerelés előtt fűtés közben teljesen csöndes volt, lehetett mellette aludni. Mi okozhatta ezt a változást?

2018. febr. 17. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A sok kiszedett csavar, ami most másképpen, esetleg alkatrészt feszítve került vissza.
2018. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem új konvektorom van, sokkal hangosabb, mint a régiek.

Valószínű a csavarok lettek agyonhúzva, és feszül az egész.

De addigra én is megőrülök, már megfogadtam, kihajítom az utcára, néha a TV-t se hallani ettől a szartól.

2018. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudna valaki ajánlani olyan szakembert, aki javított már ilyen hibát?
2018. márc. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!