Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A hidrofor miatt villog a...

A hidrofor miatt villog a lakásban a lámpa mikkor ki be kapcsolom a házi vizműt akkor abba hagyja a villogást. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Esetleg tagolnád a mondatot vesszővel?

Hidrofor miatt villognak a lámpák, mikor ki és bekapcsolod? Mikor nem villognak?

Vagy a hidrofor miatt villognak a lámpák, de mikor ki vagy bekapcsolod akkor nem?

2018. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mikkor engedem a vizet a csapból,tehát mikkor a hidrofor bekapcsol, akkor szokott villogni a lakásban a lápma.
2018. febr. 22. 08:51
 3/18 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__90819..


Nullahiba/kötéshiba meg egyebek. Hívj villanyszerelőt. Hosszútávon tűzveszélyes is lehet a dolog.

2018. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De mikkor ki-be kapcsolom a hidrofort akkor megjavul,tehát nem villog a lámpa.Lehet a hidroforral van baj?Kevés a bár benne?
2018. febr. 22. 13:56
 5/18 anonim ***** válasza:
A fent említett kötés hiba, vagy túl vékony vezetékkel van bekötve a motor.
2018. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

"Lehet a hidroforral van baj?Kevés a bár benne?"


Ebből a kérdésedből itélve nem sok fogalmad lehet a hidroforhoz, esetleg az elektromossághoz. Nem rosszindulatból irom, hidd el, több embernek nincs, mint amennyinek van. Csupám csak megerősíteni tudom, amit mások már írtak: hívjál villanyszerelőt (szakembert!), lehetőleg sűrgösen.

2018. febr. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Látom egyböl itélkeznek az emberek.Ha már rosszul ír ki az ember valamit.Szerintem ti sem tudjátok,csak irjátok itt a magatok véleményét.Elmondom nektek hogy nő vagyok,nem értek úgy hozzá.Csak feltettem egy kérdést.Miért hívjak is bármi hiba miatt szakembert? Hol-ott lehet megtudja az ember oldalni itthon magának a hibát.Szerintem meg a hidrofort kellene felfújni mert kevés benne a bár és ki-be kapcsolgat.Volt már ilyen hiba,felfujtuk és nem volt ez a hiba.De gondoltam lesz itt olyan ember aki tényleg ír egy jó tanácsot.
2018. febr. 23. 14:12
 8/18 anonim válasza:

Azért villog a lámpa a lakásban, mert a szivattyú motor indulási áramfelvétele magas, ilyenkor a hálózaton feszültségesés lép fel, ezért csökken az izzólámpa fénye.

Jól méretezett vezetékek esetén ez csak minimális mértékű, de lehet oka pl. rossz elektromos csatlakozás is. Szakember ellenőrizheti pl. a kismegszakítók csatlakozásait, ha kell meghúzza erősebben, sokszor csak ennyi a hiba.

2018. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ha a lámpa villogás van, a szivattyu nem kapcsol be,nem termeli a vizet.A hidrofor dobza kattog.
2018. febr. 25. 20:36
 10/18 Fkovacs válasza:
A leírt jelenség oka súlyos villamos hibára utal. Javaslom a villamos hálózat SOS ellenőrzését szakemberrel olyannal aki érintésvédemi felülvizsgálatban jártas. Kérem ne hanyagolja el, az Ön által leírt hiba rossz esetben áramütéshez is vezethet. Nem akarom megijeszteni, de tényleg ne hanyagolja el.
2018. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!