Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudnank kinyitni az...

Hogy tudnank kinyitni az ajtot kulcs nelkul?

Figyelt kérdés
Szoval szobatarsam tegnap este kulcsra zarta a szobaajtot es most meg nem tudjuk kinyitni kulcsal sem. Ami reggel 8kor meg poen volt, de most mar a szobatarsamnak pisilnie kell nekem meg fel 10re kellett volna dolgozni mennem :D valakinek valami otlet esetleg? Ja es a masodikon vagyunk szoval az ablakbol kimaszos dolgot mar elvetettuk :D

2018. febr. 25. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Valami fantáziadúsabb kérdést is feltehettél volna. Csak ennyire futotta?
2018. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Dinamit,vagy pick the lock
2018. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Pufajkas. Reggel fel 10kor nem teged szerettelek volna szorakoztatni a kerdesemmel. Tenyleg beragadtunk es vegso elkeseredesunkben gondoltuk hatha valaki tud valami jo trukkot. A filmekben eleg egy bankkartya vagy egy hajcsatt, csak hogy fogalmunk sem volt, hogy fogjunk hozza, gondoltam valakinek lesz valami otlete.

Btw, kivulrol kitudtak minket engedni szoval nekem sem kellett beteget jelentenem :D

2018. febr. 25. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!