Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A sziloplaszt eltávolító után...

A sziloplaszt eltávolító után mit kell használni, hogy a következő réteg is tapadjon?

Figyelt kérdés
Zuhanytálca széléről szedtük le vegyszerrel a szilot viszont az új réteg nem akar tökéletesen tapadni.

2018. márc. 1. 08:29
 1/3 anonim válasza:
Olyan nincs xd Azt tudom mondani amit láttam egy mester embertől.. ahogy végig huzta a szilót a kád és a csempe között, utána az ujjával is végigment egyszer rajta hogy rásímuljon a felületekre és jól zárjon. Nem felület kezelte semmivel. Remélem érthetően mondtam :D
2018. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt mi is megcsináltuk de amiatt a szer miatt nem akar normalisan tömíteni 😪
2018. márc. 5. 14:48
 3/3 Milwaukee válasza:
Ujjaddal dörzsöld le, orvosi alkohol, mikroszálas törlőkendővel pucold le. Por/zsírtalan felületen ragad. Mikor kinyomtad oda, végy egy ablakpucolós flaskát, rakj bele folyékony szappant és vizet, majd a kitolt szilócsíkra és a körülötte lévő csempére fújd rá. Vegyél egy zsepit, majd egyengesd el. Ne az ujjaddal húzd, hanem a körmöddel told el a szilót. Sokkal szebb lesz a végeredmény, a csempén nem fog megtapadni a felhalmozódott felesleg, mert befújtad a sikamlós elixírrel, a zsepivel meg pucolhatod az ujjad.
2019. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!