Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha panelben rossz az ajtó...

Ha panelben rossz az ajtó szám a címen, de a postaládán is, akkor megkapom a külföldi levelet?

Figyelt kérdés
Új vagyok a lakásban, és mint kiderült rossz címzés van a postaládán, én pedig nem voltam túl okos, hogy megnézzek más papírt. Várok egy külföldről érkező csomagot, amit elméletileg levél küldeményként küldenek el. Ha mind a postaládán, mind a levelen jó minden kivéve az emeletet követő házszám (2/3 helyett 2/22) akkor megfogom kapni a levelet?

2018. márc. 14. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Házszám? vagy ajtószám?


ha tudod mikor jön a levél arra a hétre ragassz ki ideiglenesen a levélen szereplő nevet és téves ajtószámot mert a postás bedobja ha a név is stimmel meg a kirakott szám is.

2018. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajtószám, bocsi
2018. márc. 14. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy nem fogsz semmilyen postaküldeményt megkapni, mint ahogyan a rovatot sem találtad meg (Közlekedés/Biztosítás, papírmunka)
2018. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

A postások ismerni szokták a címeket és rutinosak többnyire. A név alapján be fogja dobni, de ha látod beszélhetsz vele hogy legyen.


Összességében amilyen címre kérted az legyen fent addig is, ha megjött majd lecseréled (gondolom emelet és ajtószám) a postaládán.

2018. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!