Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi értelme van a két wc...

Mi értelme van a két wc illatosítónak? Szerintem így kisebb a keresztmetszetet és nehéz beletalálni. (nagy dolog)

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok? Van valakinek hasonló problémája?

2018. márc. 16. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bevertem már két sört, lehet hogy ezért, de én nem tudom értelmezni ezt a kérdést. Tolok mellé két felest, hátha utána sikerül :)
2018. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itthon a wcbe 2 illatosító van berakva. Jó nagyok. Ezért nehéz beletalálni. Kíváncsi voltam hogy ez mást is zavar e
2018. márc. 16. 18:50
 3/8 anonim válasza:
100%
Két esetet tudok elképzelni, hogy ez zavarjon valakit nagydolognál, amelett, hogy minek van benne kettő???! 1. A végbele az oldalán van kivezetve... 2. Akkora aranyere van hogy összekeni a karimát...
2018. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki hosszú kolbászt hajlamos gyártani, annak igenis figyelni kell, merre riszáljon, mikor jön a vége és terülni akar.
2018. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl vagyok három felesen (lehet, hogy több..), de továbbra sem értem a kérdést! Valójában a kagyló szélére akasztott illatosító (először falira gondoltam) zavar a székelésben? Azért én még olyan nagyot nem láttam, ami közé ne tudtam volna berakni a barnamacit, de semmi sem lehetetlen. A szaporánál meg tökmindegy, zaccos lesz mindegyik. :)
2018. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, bakker négyes! Ez nagyon ütős volt! Potyog a könnyem a röhögéstől! :)
2018. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :D
2018. márc. 18. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos épp budivideót készítettek és, ahhoz kellet a két illatosító ahogy itt is.:

[link]

2019. nov. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!