Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány méter fonal kell pl. egy...

Hány méter fonal kell pl. egy pár babacipő elkészítéséhez, vagy egy táskához, sapkához, bármely ruhadarabhoz kb. mennyi fonalat kell számolni? Abszolút kezdőként kérdezem, most szeretnék tanulni, de feleslegesen nem akarok bevásárolni.

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig ne gondold, hogy rögtön menni fog. Én a fiamnak kötöttem is horgoltam is kocsikabátot anno, de mire kész lett kinőtte. Alig hordta 1-2 hónapig már el is kellett ajándékozni.

A fonalat nem méterben mérik hanem dekában. Megméred amit mintának szánsz és annak alapján már tudsz kalkulálni. Inkább többet vegyél mert később nem biztos, hogy kapsz olyat ha esetleg mégis kevés lenne. Nekem egész szatyor maradék fonalam volt. Kötöttem belőle sálat, horgoltam hokedlitakarót. Ahol gyerek van és háztartás ott semmi nem vész kárba

2018. márc. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!