Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy állnátok neki a szortíroz...

Hogy állnátok neki a szortírozásnak?

Figyelt kérdés

Baromi nagy, kétszintes családi házban nőttem fel, ami eladó sorba került. Azzal, hogy a gyerekek kirepültek, a szüleim belátták, hogy nem bírnak ekkora házzal, illetve fölösleges is. Mi is jobban örülnénk, ha közelebb lennének hozzánk.

Az a helyzet, hogy a ház tele van a 35 év alatt összegyűjtögetett mindenfélével, ami "egyszer még jóljön". Talán egyszerűbb lenne megfordulni és elmenni üres kézzel, mint nekiállni szortírozni a rengeteg emlék között. Segítünk mindenben, de iszonyatosan lassan haladunk márpedig két hónap múlva költözni kell egy fele ekkora házba. Komoly emlékeket és érzelmeket tép fel minden megfogott tárgy, hisz mégis csak itt nőttünk fel.

Hogyan állnátok neki?

Van egy alagsor tele dobozokkal, emlékekkel és 6 szoba teljes berendezéssel, csecsebecsékkel.



2018. márc. 17. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindent lefotóztam és közben pakoltam zsákba kidobásra. A papírokat, rajzokat, képeket bescanneltem. Ezzel a lelkem megnyugodott és rend is lett :).
2018. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kiszortiroztuk mire van valoban! szuksegunk meg.

A maradek egy reszet a jofogason, a femtelepen eladtuk, illetve ingyen elviheto kategoriaban meghirdettuk, a tobbit a szomszedoknak, utcai lakoknak adtuk.

Ami senkinek nem kell, azt erdemes lomtalanitaskor kitenni, ha eppen van.

Ha nincs, akkor csak a kontenerrendeles marad.

Budapestrol 140 km-re utazgatva, hetvegenkent vegezve fel ev volt mire minden kiurult.

2018. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!