Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan fűtsem a házat?

Hogyan fűtsem a házat?

Figyelt kérdés
Van egy 90-es évek elején épült ház, ami padlófűtéses mindegyik helységben, energetikai szempontból az akkori kort tükrözi a ház, de mondjuk az ablakok egészen jól zárnak szerencsére, de azok is akkoriak. Szüleim elköltöztek egy időre, így rám maradt ez a kb. 150 négyzetméteres ház, fogalmam sincs hogyan lehetne ezt a fűtést úgy használni, hogy a gatyám ne menjen rá, mert 150 négyzetmétert fűteni, eléggé necces, úgy, hogy egyedül vagyok, ráadásul padlófűtés. Van azonban egy olajradiátor is kéznél, arra gondoltam, hogy 1 szobában, ahol tartózkodom azt használom, kb. 17-18 fokon, a többi részben meg egy 10 fokot tartanék, ugye a nappaliban van egy szobatermosztát is. Egyszerűen tanácstalan vagyok. 25/F
2018. márc. 18. 02:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Tetőtér beépítéses a ház egyébként, lent 1 szoba és a nappali-konyha, fürdő, fönt 3 szoba, fürdő.
2018. márc. 18. 02:59
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a padlófűtésnél találsz jobb hatásfokút, gazdag ember leszel. Az egyáltalán nem hátrány, hogy egyenletes a hőmérséklet a házban, nem ropognak a falak, nem eszi a penész a sarkokat.


Egy ember ritkán szakít annyit, hogy ekkora alapterületű régi házat fenntartson. Nem is értem, honnan jött a jó ötlet, hogy te majd megoldod. Ez az alapprobléma, nem a fűtés.

2018. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!