Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet olcsón venni olyan...

Hol lehet olcsón venni olyan egyszerű időzítőt, amit beállít az ember valahány percre, hogy bizonyos idő után csörögve emlékeztetessen valamire?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ilyen app, de idős embernek kellene, ezért egy egyszerű önálló időzítőeszközt keresek neki, amit csak elteker a kívánt percig, aminek a végén csörögve jelez.


Lehet ilyet kapni valahol párszáz forintért? Azért keresek olcsót, mert esetleg 2-3-at is vennék neki, ha különböző dolgokra akarja emlékeztetni magát, különböző időkben.



2018. ápr. 17. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen időintervallum kell? Legegyszerűbb a tojásfőzèshez való időzítő, de az nem sok.

Vagy más megoldás kell.

2018. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
majdnem minden multi -tesco, auchan, lidl - árul ilyet, tényleg párszáz forintért
2018. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam, amivel 60 percig meg lehet adni, ha hosszabb időre van szükség.


A neten keresgéltem, ott a legolcsóbbak 800 Ft körül voltak, ezért érdekelne, hogy mondjuk 2-300 forint körül lehet-e kapni egy egyszerű mechanikusat valahol.


A tesco-ban, auchan-ban a neten nem találtam árakat. Azok is inkább a 800-hoz állnak közel vagy a 2-300-hoz?

2018. ápr. 17. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Boltokban nagyon régen nem láttam. Talán 100 forintos, vagy háztartási boltban érdemes lehet megpróbálni.

2018. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A hagyományos vekker nem jó?

Persze nem az elemes, mert azok szarok, hanem a felhúzós.

Azt még kezelni is tudná és beállítható akár 5-10 percre is.

A Vaterán van egy halommal, fillérekért, de biztos a Jófogáson is van:

[link]

2018. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Valóban, a régi vekker sem rossz ötlet a célra.


Illetve kínából is lehet rendelni időzítőt 400 forintért a neten szállítási díj nélkül, csak arra 1 hónapot vagy többet kell várni, ezért keresgélek, hogy ilyen körüli áron lehet-e valami boltban kapni nálunk.

2018. ápr. 17. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elemes vekker sem szar feltétlenül, 20 éve ébreszt reggelente ugyan az az elemes vekker.
2018. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Bocsáss meg, hogy megbántottam a vekkeredet, nem volt szándékos!:)

Biztos nem piacos, 3-400Ft-os az a vekker, hanem valami minőségibb darab!


Én azokról beszéltem, mert a Kérdező valami olcsó megoldást keresett és a személyes tapasztalataim erről nem jók. Vagy nem is csipognak, vagy félórával a beállítás előtt, vagy után. Ebből van itthon vagy négy, de együttesen nem érnek semmit.

2018. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Közben rákerestem tojásfőző óra néven is, ahogy feljebb volt linkelve, és van 590-ért is, ha személyesen veszi át az ember:


[link]

2018. ápr. 17. 22:56
 10/10 A kérdező kommentje:

Ami már nem sokkal több, mint 400 forintos kínai, amire 1 hónapot kell várni:


[link]

2018. ápr. 17. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!