Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől ragadhat be a szivató...

Mitől ragadhat be a szivató egy fűkaszánál?

Figyelt kérdés
Előszedtem a fűkaszát, mert már megint van mit vágni, de sajna nem indul. Úgy vettem észre, hogyha benyomom a szivató micsodáját, akkor az eddigiektől eltérően beragad, mintha vákum lenne a rendszerben, ami oda szívja. Szétszereltem azt a részét, hogy nincs e eldugulva, illetve megnéztem a csöveket a tartályban is, átfújtam pumpával mindegyiket, de egyik sem volt eldugulva. Újra összerakás után ment pár másodpercig, aztán újra leállt. Bármi ötlet, hogy mi okozhat ilyesmit? Nagyon nem értek a motorokhoz, de inkább megpróbálnám megszerelni, mint hogy újat vegyek.

2018. ápr. 20. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap javítottam az enyémet. A benzincső volt elszakadva a benzintartálynál és fals levegőt szívott. Kicseréltem és jó lett. Bent a tankba volt elszakadva, ahol nem lehet elsőre észrevenni!
2018. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja most nézem megnézted a tartályban is. Akkor a karburátort is nézd meg. Üzemanyag gondja lehet. Esetleg a benzincső végén a szűrőt vedd le megy-e úgy. Ha igen, akkor azt majd cseréld ki. Az is elszokott tömődni. Én azt minden évben cserélem.
2018. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tűnik szakadtnak a benzincső. Megpróbálom szűrő nélkül is, hátha.
2018. ápr. 21. 08:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna nem indul úgy sem. Közben kaptam tippet, hogy melyik szakihoz érdemes elvinni. Meglátjuk.
2018. ápr. 21. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Benyomod a szivató micsodát?? Mármint a gumiharang nem rugalmas?
2018. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De rugalmas, de pár nyomás után bent ragad, mintha valami szívná befelé, és úgy rémlik, hogy nem szokott ilyet produkálni, hanem mindig visszaugrik. Aztán lehet én emlékszem rosszul, és valami tök más baja van. Nem igazán értek a motorokhoz.
2018. ápr. 21. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!