Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik és normális, hogy...

Létezik és normális, hogy szabályosan "beleszerettem" egy környékbe?

Figyelt kérdés

A környéket már évek óta ismerem többé-kevésbé, valahogy úgy adta az élet, hogy évente többször, több alkalommal, célból jártam arra. Már akkor feltűnt, hogy számomra kellemes, hangulatos hely, örülök, ha arra van dolgom.


Most pedig egy ideje ott dolgozom.


Sok városrész szimpatikus nekem, mert zöld, sok a fa, nem zsúfolt, jó a közlekedés stb. Ebben a helyben viszont van számomra valami plusz, mintha "lelke lenne" a környéknek.

Nagyon szívesen költöznék oda. Relatív drága hely, nem elit, nem villanegyed (lakóparkos-kertvárosias inkább), de nagyon nem olcsó. Vágyódom ott lakni azért és el tudnám képzelni ott a családalapítást.


Lehet, hogy emlékeztet engem valamire az a városrész (amire még nem jöttem rá), azért kellemes nekem?

Illetve Ti is voltatok már így környékkel, lakáskereséskor vagy amikor oda vetett az élet?


Nálam amúgy most költözés nem esedékes, csak napjaim jelentős részét ott töltöm...



2018. ápr. 26. 18:20
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen, nekem is van ilyen. Nálam azért, mert olyan környezetre emlékeztet amilyenben gyerekkoromban laktam. Ha érdekel bővebben, írj priviben.
2018. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehetséges.

Én is mindig így érzek, ha pálmafás, tengerpartos, mosolygós emberekkel teli helyre utazom.

2018. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
76%
En Erdelyi vagyok es szerelmes vagyok Budapestbe es az ottani emberekbe de nagyon😉!16 evig eltem ott s megszakad a szivem ugy hianyzik.
2018. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, igen!
2019. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!