Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha valaki mezítláb szandiban...

Ha valaki mezítláb szandiban vagy papucsban jön, érdemes vele levetetni a lábbelijét? A lába talán még koszosabb, nem?

Figyelt kérdés
Nyilván a cipőtalp érintkezik közvetlenül a kosszal, de jut belőle ilyenkor bőven az ember lábára is, amit egy vendég vagy látogató nem fog megmosni, de a cipőtalpát legalább megtörli a lábtörlőn...
2018. máj. 11. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Adsz neki egy papucsot.
2018. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Nem. Izzadt, koszos, mocskos, kitudja milyen lábbetegsége van, ekcéma, gomba. Adj neki lábzsákot, ha már ennyi esze van, hogy vendégségbe mezítlábas papucsba megy.

Ma már nagyon az utcán sem mennék végig mezítláb, nem ám hogy idegennél sétálgassak a csülkeimmel.

2018. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2018. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
A kettesnek teljesen igaza van. Miért kell ezen fennakadni?
2018. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

"A kettesnek teljesen igaza van. Miért kell ezen fennakadni?"

Mindenki magából indul ki.

Mondjuk ennyi erővel járjatok gumicsizmában vagy még jobb, vegyvédelmi szerkóban.

Ha valaki így jön adsz neki egy vendégpapucsot amit aztán ki tudsz mosni/dobni vagy neki is adhatod.

2018. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Ez helytől és egyénektől függ. Sokszor volt már ez. Nyugaton is felmerülő kérdés. Számít ki hogy csinálja magának és ha egy tisztább és egy igénytelenebb kerül össze akkor vendégpapucs. Lemosni a talpat is macera, lábat mostani ciki.


Összességében illene az igényesebbhez igazodni és nem összejárkálni koszos cipővel amit nem úgy használnak.


Nekem a könnyebb a fordítottja volt, egy koszos helyen nem vettem volna a cipőmet, de szóltak, hogy nem kell levenni. Pedig ha levetette volna koszos lett volna a zoknim.


Szerintem a tisztábbhoz illik igazodni. Mert joga az van ám mindenkinek, meg illeme meg szokása is.

2018. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha valaki szandált, papucsot vesz, akaratlanul is piszkos lesz a lába... a saját lábam is csupa kosz, amikor hazaérek szandálban. És egy alapos lábtörlés után én magam is szívesebben lépek be a szobába szandálban, mint a még mosatlan lábammal, ha mondjuk csak egy pár percre hazaugrom.
2018. máj. 12. 12:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Illik adni papucsot annak, akit behívsz a lakásba!

Ha nem tudsz, akkor szólni kell, hogy hozzon.

Ha nem vendég, hanem pl. lakásnéző, munkás, akkor adsz neki egy műtőspapucsot, amit a cipőre kell húzni.

2018. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én le szoktam venni, hogy látsszon a tetkóm. Amúgy sztem mindenkinek ahogy jól esik :)
2018. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem mindenki csinálja úgy, ahogy neki jó! Ha szandálban vagy papucsban megy, akkor menjen, miért lenne ez probléma? Ha téged zavar, akkor adsz neki egy papucsot. Nem kell túl bonyolítani. Viszont inkább szandálban mész a lakásban, mint mezítláb? Te tudod...
2018. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!