Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Úgy szeretnék már medencézni,...

Úgy szeretnék már medencézni, de még nincs medencénk gumi, se beépített, van rá valami praktika, hogyon készítsek valami medence félét?

Figyelt kérdés
Szoktunk venni ilyen gumimedencéket, de a legutóbbi az tönkre ment..Úgy szeretnék medencézni, mert nagyon meleg van meg ilyenek..Fürdőbe meg meg nem akarnak menni a szüleim..Boltba meg bem tudom, de azt mondják,hogy még nincs olyan jó idő hozzá, pedig nagyon meleg vaaan..Van egy tavunk, de nem engednek bele *-*.Mit csináljak, vagy hogyan építsek valami medence félét?Segítsetek

2018. máj. 12. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
ásol egy gödröt és teleengeded vízzel.
2018. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
És, ha a gödröt előtte letakarod fóliával, akkor a víz se szivárog el olyan hamar, és nem is dagonyázol a sárba!
2018. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=20DPgRoyQn0

:)

Egyedül vagy barátokkal nem tudsz usziba menni?

Be is iratkozhatsz valami tanfolyamra.

2018. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10 éves vagyok.. Túl fiatal vagyok hozzá
2018. máj. 13. 19:41
 5/6 A kérdező kommentje:
:(
2018. máj. 13. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem 6 évesen irattak be úszni.

Persze azt értem, hogy önállóan nem tudod intézni. De biztosan van valami délutáni foglalkozás is a környéken, ami viszi a gyerekeket strandra.

Vagy a szüleid, nagyid nem jár strandra?...

Vagy van, hogy szomszéd, osztálytárs szüleje viszi a másik gyereket is magával.

2018. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!