Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki veszi meg ezt a rengeteg...

Ki veszi meg ezt a rengeteg 40-50-100 milliós lakást Budapesten? Kik azok a tömegek, akiknek van erre pénzük?

Figyelt kérdés
Ha most lakásra akarnék gyűjteni és a fizetésem felét félre tenném, semmire nem mennék vele, mert gyorsabban nőnek a lakásárak, mint ahogy félre tudnék tenni. A központi bank előrejelzései szerint 2030-ig a lakás árak évi 8-10%-ot nőnek. Ha én bőven átlag feletti fizetéssel labdába sem rúghatok, akkor mit tud csinálni az ország nagy része, aki még ennyit sem keres?
2018. máj. 28. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem ennyiért veszik meg, hanem ennyiért árulják...
2018. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Foleg kinai meg orosz ingatlanbefektetok, 'vallalkozok'. Itt mossak tisztara (tobbek kozott) az otthon haracsolt vagyonokat.
2018. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Foleg kinai meg orosz ingatlanbefektetok, 'vallalkozok'. Itt mossak tisztara (tobbek kozott) az otthon haracsolt vagyonokat."

Hol lehet erről olvasni?

2018. máj. 29. 01:06
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Nekem pl 3 évi bevételem, pedig még érettségim sincs.
2018. máj. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akinek már van egy lakása, és azt eladja, akkor elég csak a különbözetet előteremteni valahogy (akár megtakarításból, akár hitelből)
2018. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Ott olvashatsz róla, ahol a gyíkemberekről is...

Nem tudom miért hihetetlen, hogy vagyunk nem kevesen ebben az ordzágban, akik tovább jutottunk a gyári munkánál...

Én asztalos vagyok 8 alkalmazottam van, így is fél évre előre be vagyok táblázva megrendeléssel, ezen kívül van egy fűnyíró cégem, azzal szezonban általában 15-20embert tudok foglalkoztatni.

A lakádomat 60millióért vettem, ami 3 évnyi sporolt pénzem volt...

Az egyik szomszédom egy IT-s srác, egy cégnép melózik, akik olyan cégek netes rendszereiben javítják a hibákat, mint a telenor pl...

Az alsó szomszédom pedig egy h!zaspár, akik mittudom én milyen eagle menedzserek vagy mik a forever livingnél...

Az ő szomszédjuk pedig egy anyuka, akinek a férje vízvezetékszerelő céget csinállt németországban, és onnan küldi haza a pénzt, ő maga pedig 2 hetente jön haza...

Nem csak 200ezret lehet ám keresni 3műszakban rabszolga munkával... nem kellenek ide gyìkemberek, meg orosz maffiózók meg kínai oligarhák vagy mik...

2018. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Az enyém 41milliot ér vidéken.Képzeld el mennyit érne ha eltudnám tolni a Rózsa-dombra
2018. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én adtam el, 23 külföldi és 1 magyar érdeklődőm volt. Ausztrálok vették meg.
2018. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!