Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest Bank Zrt. Vagy Otp...

Budapest Bank Zrt. Vagy Otp Bank Nyrt? Melyiket tartjátok lakossági számlakezelésben, netbankban jobbnak? Kinek, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Bankot akarok váltani, vidéken élek és a közelemben csak ez a két lehetőség van.
2018. jún. 7. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

OTP netbankjával én elégedett vagyok.

Budapest Bankkal nagyon régi tapasztalatom van csak, nagyon kevés automatájuk volt felénk.


Kedvencem viszont a Gránit Bank, ha nem igényelsz folytonos bemászkálást (mert összesen egy irodájuk van). Neten minden intézhető náluk, online lehet számlát is nyitni. Én olyan csomagban vagyok, amihez 6 ingyenes pénzfelvétel jár havonta, minden másik bank automatáját használják.

2018. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz bankfiókba szaladgálni, akkor teljesen mindegy, melyik banknál vagy. Manapság minden intézhető online.


Otp-t soha. Megragadtak a nyolcvanas években, és a legtöbb pénzt ők húzzák le az emberekről.


bankmonior.hu

Itt találsz bankszámla összehasonlítót is.

2018. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az OTP a legdrágább és a legrosszabb. Nem mi dig jó a könyvelésük, a felszámított költségek majdnem duplája pl. az Erste Bankénak.
2018. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az OTP-ne.A többire keress rá a neten a kedvezőbb feltételekre.
2018. jún. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

A közeledben csak ez a kettő van?


A nagybankok közül a BB-nek van az egyik legkevesebb fiókja.

K&H-nak, Erstenek, stb... sokkal több van.


Melyik városban laksz?


Ha BB van, más is van tuti.

2018. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Nagykáta és körzete.

Nincs más hidd el! Van még tak.szöv. de nincs netbankjuk és nekem az fontos, mert mozgáskorlátozott vagyok.

2018. jún. 15. 11:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindnyájatoknak köszönöm a segítőkészségét és a hasznos válaszaitokat!
2018. jún. 15. 11:12
 8/13 anonim válasza:

Kizárt hogy a takszövnek ne legyen netbankja ami ma már nem is Nagykáta és Vidéke hanem Mátra takarék vagy Centrál takarék vagy mi lett az új neve mert összeolvadt több is.



A Budapest Bank csoda hogy nem zárta be olyan kis helyen a fiókját. Eléggé drága bank mert inkább vállalati ügyfelekre fókuszál.

Talán akkor még az OTP is jobb.


De a takarék honlapját nézd meg még egyszer. A díjakat is és a netbank funkciót is!

2018. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Monor és Vidéke volt, mostanra Pátria Tak.szöv. lett.

És igazad van, lett netbankjuk.

Amikor én érdeklődtem erről, - pedig nem 100 éve volt - akkor még nem volt.

[link]

Körbejárom a témát és köszönöm!:)

2018. jún. 15. 12:50
 10/13 anonim válasza:

Előbb Nagykáta és vidéket írtál.


A pátriát azért nézd meg!

2018. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!