Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha nem akarok felvenni hitelt,...

Ha nem akarok felvenni hitelt, és albérletre sem szeretném kidobni a pénzt, örökké meg leszek vetve hogy nem "repültem ki" a szülői házból?

Figyelt kérdés
öröklöm majd ennek a vidéki kisvárosi kertesháznak a felét, én vagyok a kisebb fiútestvér, nővérem sok éve különment, van azóta egy panellakásuk jelenleg albérletbe kiadva, és egy kertes házuk amiben él a gyerekeivel és férjével. talán nem semmiz majd ki szülök halála után, nagy baj, ha én itt szeretnék maradni? hitelt felvenni örök rabság, albérletekre áldozni pénzkidobás. (saját házra nyilvánvalóan nincs keret)
2018. jún. 29. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Ha normális a szülőkkel a viszonyod, a kapcsolatotok egészséges, tehát nem féltenek túl, önálló magánéleted is van, dolgozol és a költségekbe beszállsz, amiben tudsz segítesz a ház körül, akkor semmi gáz.

Ne a gyakoris névtelenek véleménye szabja meg az életedet!

2018. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kel foglalkozni azzal ki mit gondol rólad. De majd rájössz te is.
2018. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ott jó, akkor senki nem szólhat bele. A nővéred nem semmizhet ki, viszont joga lesz arra, hogy mivel te laksz a házban, kifizesd neki az ő részét.

Azt miből fogod rendezni? Ha hitelt nem szeretnél, legalább valami tartalékot képezhetnél, minden hónapban félreteszel x ezer forintot, mire ki kell fizetni a nővéred, addigra lehet annyi, hogy ne kelljen hitelt felvenni. Amúgy is jó bármilyen helyzetben, ha van félretéve.

2018. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!