Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány fokra érdemes állítani a...

Hány fokra érdemes állítani a klímát ilyenkor nyáron?

Figyelt kérdés

Hány fokra érdemes állítani a klímát ilyenkor nyáron?

Ki hány fokon szereti használni?

A jövő hétre nagy melegeket mond, így gondolom az se jó ha nagyon alacsonyra van állítva amellett, hogy félóránként szaladgálnánk ki-be.



2018. júl. 28. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én 20 fokon szeretem pont. A 17 már hűvös, a 24 meg már meleg. Szóval nekem a köztes.
2018. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Otthon nincs klíma, csak a munkahelyen, 24-26 fok között ideális nekem. Ne follyon rólad a víz, de ne is fázz, ennyi a lényeg.
2018. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Az egészséges az, ha maximum 10 fok eltérés van a kint és a bent hőfoka között.
2018. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabesz147 ***** válasza:
A 3/3-as írja jól, főleg, ha ki is kell menned néha a szabadba, utána jól meg lehet fázni,nagy külbségnél. Még a 10°C is sok, nekem elég 6-8°C otthon, de nem vagyunk egyformák. Nagy kánikulába munkahelyen egy kolléga aláállt a 17°C levett klímának, utána vagy két hétig hörgött a hülyéje:D.
2018. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!