Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valami szabály arra, hogy...

Van valami szabály arra, hogy a klímából hová kell vezetni a kicsepegő vizet 10 emeletes társasházban? Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés
Idegesítő, hogy állandóan csepeg a tizedikrøl, pont nálunk a korláton koppan, nem lehet nyugodtan kiülni az erkelyre, ha kicsit fúj a szél, kapok a nyakamba is vizet, a virágnak meg rohad a levele. Szépen kértem a szomszédot, oldja meg, de azt mondta, hogy nehogy már egy vödröt kerülgessen. Mindenki más meg tudja oldani, nem is tudom hogy jut eszébe valakinek az utcára kivezetni. Szabályos ez?
2018. júl. 30. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szabályos.

Szólítsd fel írásban! Majd közös képviselő (

2018. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

folyt:

elvileg közös szerkezetet érint szóval az érintett tulajdonosoknak hozzá kell járulni (2/3).) Ezután birtokvédelem, kellemetlen, de mást nem nagyon tehetsz.

2018. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Klímás azt mondta nekünk amikor felszerelte a klímát, hogy a negyedik emeletig lehet kifelé folyatni a kondenzvizet. De nem tudom, ez hivatalos szabályozás-e.
2018. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Értem. Szóval a szomszéd yzerint TE kerülgess egy vödröt hogy az Ő klimája ne zavarjon. Logikus. Jegyző-birtokvédelem.
2018. júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kompromisszumos megoldás lehetne, ha kicsit meghosszabbítaná a csövet kifelé. Hátha ezt megtudod beszélni vele.

Mi az elsőn lakunk még is összegyűjtjük a vizet. Imádják az erkélyi növények, ezzel locsolunk, ha van annyi.

Ha nem lenne rá szükség, akkor kaptunk egy toldást, amivel kidugható a cső vége az erkélyről, de még sosem használtuk.

2018. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!