Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti hogyan szabadultatok meg a...

Ti hogyan szabadultatok meg a régi, törött bútoraitoktól, amikor újakat vettetek?

Figyelt kérdés
Csak olyan lehetőséget találtam a neten, ahol régi, de ép bútorokat vinnének el ingyen. Nekem egy törött, "L" alakú kanapém van, és egy hatalmas, egybe épített vitrines, áthidaló elemes, polcos-fiókos szekrénysor szörnyetegem. Eladni, elajándékozni már nem lehet, használhatatlan.

2018. aug. 12. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ott lomtalanítás? Tudod, amikor kiteszed az utcára és elviszik. Ha fizetsz érte biztos van lomtalanító is, aki elviszi.
2018. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, április-májusban szokott lenni lomtalanítás, addig viszont nem tudok várni, mert megrendeltük az új bútort. Lomtalanító cégről még nem hallottam, nem kerestem így rá, de akkor utánanézek.
2018. aug. 12. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ingyen elvihető tüzelőként hirdesd.
2018. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!