Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Régi átfolyós kéményes FÉG...

Régi átfolyós kéményes FÉG bojler. Lehetetlen a kívánt hőfokot beállítani. (miután bekapcsolt a láng, gyakran kell korrigálni) Alkalmas egyáltalán ez a szerkezet zuhanyzásra? Hogy használjátok? Sajnos újra sem lehet cseréni, kifutott

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy gumimembrán meghibásodása szokott ilyent okozni. Olcsón cserélhető (ha tényleg ez a baj)
2018. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Soha többet!!!

Én a "Hévíz" vízmelegítőn "nőttem fel"....

Majd,miután megnősültem,vettünk egy Bosch-t,majd az jobb lesz...-hát nem lett.

Eljött a lakásfelújítás pár éve,lett vezérelt áram is,vettünk villanybojlert,modernet,egy AistonVelis-t.

Tehát: soha többet átfolyós gáz~vízmelegítő!!!

2018. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz még ilyen Fég-et, pár éve én is cseréltettem -nem futott ki.

Úgy állítasd be a gázossal a lángot, hogy full kinyitott meleg víz mellett, és a láng min pozíciójában olyan vizet kapj ami jó zuhanyzáshoz, vagy min hidegvíz hozzáadásával. Télen hidegebb lesz, és mosogatáshoz is növelve a lángot melegebb vizet kapsz. Nekem jó, én így állíttattam be tapasztalataim alapján, és sok éve így jól működik, lehet zuhanyozni vele.

2018. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem a legnagyobb problémám, ha be is lehetett állítani, akkor is nagy nyomás kellett ahhoz, hogy begyújtson. Ha mosogatni akartam nem úgy, hogy mindenhova fröcsköl a víz, akkor a kádnál kicsi kinyitottam és akkor normál nyomással tudtam mosogatni. Vettem egy házat és abban volt, mára (1 év után megszabadultam tőle). Micsoda nyugalom... :)
2018. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!