Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A fürdőköppenyt mikor használjuk?

A fürdőköppenyt mikor használjuk?

Figyelt kérdés
Most megyek kollégiumba és anyám ragaszkodott hozzá de nem tudom hogy pontosan mikor kell használni

2018. szept. 2. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Fürdéskor?
2018. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Miután kijössz a zuhany alól, megtörölközöl, és felveszed a fürdőköPenyt. Magyarul nem egy törölközőt tekersz magadra, amíg visszamész a szobádba.
2018. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Fürdés után rajtam van vagy 2 percig, mert én itthon élek, de a szobámtól messze van a fürdőszoba. Közösségben fürdés után azonnal felvettem a pizsamámat (vagy a ruhámat, ha nappal zuhanyoztam) és nem használtam ilyen flancokat, nem kell.
2018. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Én az elsővel nem értek egyet. Fürdéskor ne használd ha felveszed nagyon körülményes benne megmosakodni. Gyakorlatilag lehetetlen. Fürdés után szokták felvenni. Míg eljutsz az ágyig.
2018. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Fürdés közben nem szerencsés...

Nekem egyszer azt mondta valaki, hogy a köntös "előtte", a fürdőköpeny "utána". Mármint, ha szexről van szó..:)

Viccet félretéve, leginkább fürcsi után használandó, de én például szimplán felkapom otthoni ruhára, ha épp fázom és nincs kedvem átöltözni melegebbe.

2018. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Én sose értettem, hogy minek kell. Teljesen felesleges ruhadarab, maximum kórházban van szerintem létjogosultsága. Kollégiumban az ember zuhanyozás után úgyis felöltözik egyből, én legalábbis nem akarnék köntösben flangálni össze-vissza. De még otthon se használtam soha, totál értelmetlen köpenyt venni fürdés után - vagy felöltözöm, vagy pizsamát veszek fel.
2018. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Koliban max kocsmázni venném fel, legalább nem töri úgy az ember hátát a viharvert permetező.
2018. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Télen hordom otthoni ruhának, régen házikabát volt a neve.

Fürdés után semmi, máskülönben fehérnemű vagy hálóruha van alatta rajtam.

2018. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!