Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Wc ülőkét cseréltem és az új...

Wc ülőkét cseréltem és az új (OBI CMI duroplast) ülőke eleje nem ér le, csak ha ráülünk, így el fog törni?

Figyelt kérdés
Tökéletesen rögzítettem, ahogy írták, minden jónak tűnik, de a hátsó műanyag izék leérnek, az elsők pedig nem. Ez normális jelenség? Hogy lehet megoldani?

2018. szept. 11. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne normális? feszül, nem jó a magasság. Ha így használod, valami engedi fog előbb utóbb. Vagy a csavarok, vagy a zsanér, vagy megrepeszti a csészét. Attól is függ, hogy mennyire feszül.

ha valóban jól van összerakva és a saját zsanérja, ilyent nem csinálhat. Nézd át még egyszer, nézd meg, ha valamit átfordítasz, máshogyan raksz hátha jó. Ha nem lesz jobb, akkor a zsanérnál ahol a porcelánra ül felül (általában ez egy fém tárcsa), alá kell tenni valamilyen gumit, hogy emeljen rajta, így az ülőke eleje lefele megy.

2018. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, sikerült állítani a dőlésszögén
2018. szept. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!