Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan aludjak egy szobában a...

Hogyan aludjak egy szobában a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel így a kérdést hogy rákattintsatok.


Normális alváshoz

Barátnőmnek szerintem 25 fok körül kellene,nekem meg 18.


Azoknak az embereknek ajánlom az olvasását akiknek a hőfok igényük más mint a párjuké!


A kérdés azért lenne fontos mert a barátnőm melegkedvelő,én meg hideg.


Mint például zuhanyzásnál,jobb ha sarokba állok mert én nem birom azt a forró vizet,legalább addig bekenem magam tusfürdővel.

Ez nem probléma.


Viszont!


Az ágyban nem tudom megoldani hogy normálisan aludjunk,tudom létezik légkondicionáló,beállítani egy hőfokot oszt jól van,de kikéne erre találni valamit hogy normálisan lehessen aludni,egymás mellett.


Most jön a lényeg!


Azt találtam ki hogy mi lenne ha a kétszemélyes franciaágy közepén lenne egy függőlegesen mozgatható,biztonságos,csendes,elválasztó lap.Bár hogy hogy lehetne biztonságossá tenni nem tudom.

Szex idején,átölelkezés idején,felnyíljon,alváskor meg elválassza a szoba felét és megfelelő hőfokot állítson be a légkondicionáló mindkét oldalon.


Szerintetek?

Mellette akarok lenni mégha 20-szor kell,felnyílnia annak az elválasztónak akkor is.Nem akarok másik szobába menni.A köztes hőfok,azért nem a legjobb mert az alvás nem olyan mint amihez szokott az ember.



2018. szept. 15. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
XD
2018. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 20 fok, te lepedővel takarózol, a csajod meg paplannal
2018. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Évszázadok óta él együtt férfi és nő, mégis megoldotta valahogy. Csak most olyan nagy a jólét már, hogy aki teheti és bírja az 25 fokban alszik, mert megteheti. Ha nem lenne pénze fűtésre, majd megszokná, hogy jobban betakarózik...
2018. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én nem takarózom, ő nyakig. Nyáron én alszom az ablaknál, télen ő a fűtőtestnél. Kompromisszum!
2018. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El cheapo ventilátor a térfeledre, vagy tanuljon meg takarózni a királylány
2018. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lemerném fogadni, hogy a barátnőd az a fajta, akinek nyáron 25 fokban melege van, és 20 fokon nyomatja a klímát. Télen 20 fokban fázik, és 25 fokra fűt.
2018. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. okt. 15. 08:18
 8/8 anonim válasza:

Megoldás: szokj hozzá a melegebbhez,ha ő meg fázik bujjon hozzád ugyis ugy a legjobb aludni


19/f

2019. okt. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!