Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ismertek-e olyan települést...

Ismertek-e olyan települést Magyarországon, ahol vannak hegyek, munkahelyek, megfizethető ingatlanárak és sok-sok kutyasétáltatásra alkalmas sétány, zöld terület?

Figyelt kérdés
Az Alföldön lakom egy kisvárosban, ahol a hátrányos helyzetű népesség aránya rohamosan nő, a város nem fejlődik, nincsenek munkahelyek, szép parkok, rendezett sétányok, ezért el szeretnék költözni. Imádom a hegyeket, mindenképp hegyek közelébe mennék, de inkább egy közepes, vagy nagyobb városba, ahol azért van élet, nem olyan kihalt, mint a hegyi falvak. Dunántúlban gondolkodom, Veszprém környéke pld. Legfontosabb napi programom a kutyasétáltatás, ezért fontos, hogy legyen sok szép, rendezett erre alkalmas park, sétány, folyópart, vagy túraútvonal a közelben, jó legyen a közbiztonság.

2018. szept. 17. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát, vannak ilyen feltételeknek megfelelő települések, már csak az a kérdés mi neked a megfizethető ingatlanár. Ilyen helyeken egy egy-másfél szobás lakás/ház 20 milliótól indul, az albérleti árak pedig 120 ezer plusz rezsitől.
2018. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ami szép, és helyben van munkalehetőség, az drága lesz. Veszprém nem rossz választás, de az ingatlanárak biztos jóval magasabbak lesznek, mint mondjuk Miskolcon.
2018. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém, Sopron, Szombathely.Tatabánya is kezd egész jó lenni.
2018. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

3. Sopron kezd jó lenni? Hát én soproni vagyok, de ennek pont az ellenkezője tapasztalható. A várost egyre jobban súlytja a belső migráció, most kb duplája a lakosság mint 10 éve volt, iszonyat dugók, elszabadult ingatlanárak, ózdi római légiók, ezek vannak. Rengeteg soproni inkább Burgenlandba, Bécsbe költözött, az albérlet árak kb ugyanazok és sokkal jobban működnek a dolgok. Sopron már nem az a város ami régen volt.


Kérdező, nekem a leírásodból Kőszeg ugrott be. Ott vannak hegyek, ki lehet ingázni Ausztriába, ahol azért más fizuk vannak mint itthon, az ingatlanárak sem olyan túlzók, mint Sopronban, Győrben.

2018. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Pécs, bár munkából szűkös
2018. szept. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Borsodban szép helyek vannak, de amilyen kevés munka, olyan sok cigány. Sajnos a szép helyeken is... (Pl. Szendrőlád)
2018. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért menekülnék innen. Tatabánya és Kőszeg felkeltette az érdeklődésemet, de mindenkinek köszönöm a tippeket, rá fogom szánni az időt, és ahol még nem jártam, el fogok menni pár napra.
2018. szept. 19. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül a Pilisben vagy a Börzsönyben, ott is vannak városok, munkahelyek, park, sétány, folyópartok (pl. a Duna). Én most Visegrádon lakom.
2018. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!