Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szoktatok otthon cipőben...

Szoktatok otthon cipőben lenni? Nem furcsa érzés?

Figyelt kérdés
Nagyon lehűlt a lakás (kb. nincs hőszigetelés, úgyhogy 17 fok van), én meg fázós vagyok, és a központi fűtés csak októberben indul, szóval nincs mit tennem, cipőt kell vennem, hogy ne fázzon a lábam. Mégis annyira fura érzés itthon cipőben lenni órákon át :D Tudom, hogy hülye kérdés, meg költözzek jobb albiba meg mittomén, de érdekelne , hogy másnak nem lenne furcsa?
2018. szept. 26. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szoktam. Neked is egy jó bundás mamuszt javaslok.
2018. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Mindig cipőben voltunk otthon. Régebben nem volt szokásban, hogy városi ember a hálószobán kívül papucsban legyen.
2018. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég furcsa szokás. Ha fekszel, ülsz, be tudod takarni a lábad, ha pedig mozogsz, akkor bőven elég a zokni, mivel úgyis beindul a vérkeringésed. Ráadásul nem is túl egészséges, például a gombának kifejezetten jó hely a kicsit nyirkos, meleg láb.
2018. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Otthon házicipőben vagyok ilyenkor, nyáron papucsban.
2018. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam. Nem vagyok tisztaságmániás, hű de nem, de az elég piszkos lenne. 17 fokban is jó egy (esetleg két) vastag zokni (esetleg még egy pléd, most is abba burkolom fázó lábamat 22 fokban, a lábam fázós, a többi részem nem), alatta is. 8 fokban már nem tudom, miben voltam (leginkább dunyhában :D), 13-ban papucsban, az fix, de akkor úgyis fáztam, mint a kutya...


Ültél már motoron 3 fokos esőben többszáz km-t? A menetszél miatt nem tudom, az mennyinek hatott, -20? Na ott fázik a láb, nem 17 fokban s ezen egy átlagos cipő és 2 zokni sem segít. Persze ez téged nem vigasztal, engem se tenné, de azért tudom értékelni a 17 fokot :D Néha segít, ha az ember már megélt nehezebb helyzeteket.


A páromnak van mamusza is, nekem nincs, megoldom máshogy.

2018. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cipőben nem közlekedünk a hàzban, persze, hogy utàna vigyem a koszt a gyerekszobàba, fürdőszobàba, vendégszobàba(ilyenkor ott szoktam teregetni)

Cipő utcàra való, nem a hàzba.

Nyàron teljesen mezítlàb vagyok, hűvösebb időben zokniban, papucsot feszt elfelejtem felvenni.

Ténykeg a mamuszt javaslom én is ha ennyire fàzik a làbad.

2018. szept. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon fázós vagyok.

NEkem ilyenem van otthonra:

[link]

2018. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!