Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mikor kapcsoljátok be a...

Ti mikor kapcsoljátok be a fűtést?

Figyelt kérdés

Otthon (szülő házban) konvektorunk volt, én meg eddig központi fűtéses lakásban laktam, ott ugye adott a fűtésszezon.

A mostani albérletünk cirkós. Van termosztát, 19-20 fokot mutat. (Sose voltam hőmerő bámulós.) Baromira fázom; de közben meg bennem van, hogy korán van még.


Ti fűtötök már? Hány fokra fűtitek fel a lakást?



2018. szept. 26. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Hétvége óta fűtünk. Leginkább a ruhák miatt de mi is fázunk.

25-26 fokra szoktunk felfűteni

Korai vagy nem korai, ez van, kva sok fa elmegy nekünk is ergo rohadt sok pénz. De ez van.

2018. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Akkor fűtök, ha már nagyon hideg van. Persze nem folyamatosan, csak egy rövid időre, hogy melegedjen a ház. Ez nem honap nap meghatározása, hanem időjárásé.
2018. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Èn tegnap kapcsoltam be. Húzni akartam mèg, de már nagyon fáztam. Kondenzációs kazánunk van(olyan majdnem mint a cirkó) kb. 5 perc alatt meleg lett a lakásban. Most 25 fok van, 21 volt amikor(fàzós vagyok) bekapcsoltam. Hihetelen, hogy mennyit javít a közérzetemen ez 4 fok. Èn hiába öltözök fel, ha lefagy a kezem.
2018. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Majd ha kint repkednek a minuszok.
2018. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Tegnap, meg ma is este be lett gyújtva egy kicsit hogy felmelegedjen a ház.


Egyébként ha fázol, akkor miért kell rajta gondolkozni, hogy fűts-e?

Kicsi a valószínűsége,de ha júliusban jönne egy nagy hideg hullám és egy hétig nappal se menne 18-fok fölé a hőmérséklet akkor se gyújtanál be mert nyár van?

2018. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére még nem kell, ma elég sokat sütött a nap, még szellőztetni is lehetett egy kicsit. Késő délutánra persze zárunk minden ablakot, és most nem tudom, itt hány fok lehet, de a kezem sem fázik, pedig nem vagyok túlöltözve (sima pulóver van rajtam).
2018. szept. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Én 23-24 fokban érzem jól magam.

Ha kevesebb van fázom, ha több, akkor meg melegem van.

Itt a szigetelt panelban még elég jó a hőmérséklet.

2018. szept. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk már hétfőn bedurrantották a házközponti fűtést.

Azért durva, pénteken még klímáztam, mert baziszéles út mellett lakunk, estére nem hűl le, éjjel meg zaj van, tehát hűtöttem a lakást, hogy el tudjak aludni.



3 napra rá pedig fűtés.

2018. szept. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Tegnap kapcsoltuk be, de màr tényleg fàztunk, a kislànyomnak meg nem hiànyzik egy megfàzàs.

Gàzkazàn van, kb. 23-24 fok van a hàzban.Az kellemes mindhàrmunknak.

Ne azzal foglalkozz, hogy milyen hónap és hanyadika van, ha fàzol, akkor kapcsold be.

Nekem pl este olyan jól esett a radiàtoron melegíteni a kezem. :)

2018. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem: a fűtés fázás ellen van. Akkor min kell gondolkodni?
2018. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!