Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 11. 000ft-os közös költség...

11. 000ft-os közös költség mellett nem lehetne takarítót fogadni lépcsőház takarításra?

Figyelt kérdés

Az van hogy szintenként van 3-3-3 lakás és minden héten más takarít, de szerintem nyugodtan beleférne ebbe az árba egy takarító. Gondoltam rá hogy a lakásszövetkezetnél szóvá teszem.

Kinél hogy van?


2018. szept. 29. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van éppen, de sztem tök felesleges, mert azt a minimális felmosát, egyszerűbb ha a lakók megoldják. Kevés pénzér senki sem takarít, amúgy meg egy csomót elvisz, és alig csinál valamit -mert ugye hivatalosan kell és szerződéssel, másképpen nem lehet elszámolni.

Így megmarad a pénz fontosabb dolgokra. Akárhogy nézzük, a javítási és hibaelhárítási munkák sokba kerülnek, sokszor még szakembert is alig találni.

2018. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én átmentem a másik házba és megbeszéltem az ottani takarítóval, hogy minden 10-ik héten jöjjön és takarítsa végig a házat.

A miénk egy 10 lakásos, belvárosi, hatalmas belmagasságú 3 emeletes ház, nekem ezt még 10 hetenként sem fér bele az életembe. Kapualj, magasföldszint, lift, 3 emelet lépcsőház, 4 folyosó, ...sajnálom!

10 hetente fizetek 4ezret és minden rendben van.

Már mások is környékezik a "takarítómat", mert mindenki felfogta, hogy olcsóbb mint szabit venni ki, vagy hétvégén kúszni-mászni a közösben.

2018. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom, azt fogják mondani, hogy megoldható, de akkor emelnek egy ezrest a közös költségen. Mivel az eddigi összegnek is van helye.
2018. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk is van takarító. Lakásonként 1000 valamennyi van a közösköltségbe...
2023. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!