Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beázó terasz tetőre ötletek?

Beázó terasz tetőre ötletek?

Figyelt kérdés

Üdv

Egy ilyen teraszunk van

[link]


A lejtés miatt van egy kis rés a hullámpala és a fal közt és az eső ott lefolyik.

Mivel lehetne azt a kis rést olcsón egyszerűen megszüntetni?



2018. okt. 14. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hajlitott lemez csikot a falhoz erősiteni.Tipliket a falba fúrni,ahhoz a lemezt Én így oldottam meg,1 csepp víz sem jön be.

Igaz,én már erre gondoltam a tető készitésénél is .

2018. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hullámpala, hanem hullámlemez. :)


Úgy tűnik, van valami dolog fölötte a falhoz rögzítve. Nem jól látom?


Ha nem, akkor úgy, ahogy az első írja.

Jobb tüzépen, esetleg barkácsáruházban (ott drágán) lehet venni alumínium vagy horganyzott vagy rozsdamentes falszegélyt, vagy bádogossal készíttetni. Mondjuk, ilyesmi profillal:

[link]

Mielőtt a csavarokat rendesen meghúznád felszerelésnél, a felső széle meg a fal közé nyomj egy csík UV-álló átlátszó szilikont, vagy hasonló tömítőt, és csavarmeghúzás után simítsd el, így a falra verő eső se csorog be a lemez mögött.

2018. okt. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi valami ilyenre gondoltam én is.
2018. okt. 15. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!