Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » OTP lakástakaréknál egy...

OTP lakástakaréknál egy szerződő hány szerződést köthet saját magára és közvetlen családtagokra összesen?

Figyelt kérdés
2018. okt. 15. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, de már nem jár utána állami támogatás. Aligha éri meg most kötni.
2018. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: Ha nem tudod, máskor ne válaszolj, mert ezzel azt segíted, hogy ne legyen a kérdés megválaszolva, ugyanis így nem fog megjelenni a még nem megválaszolt kérdések listáján.
2018. okt. 15. 21:45
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Ezt honnan veszed,hogy nem jár az állami támogatás? Kamu!

Csak akkor igaz,ha belinkeled a Magyar Közlöny vonatkozó fejezetét...!

Tudtommal "fejenként" egyet lehet kötni...

Nekem 5 van,a sajátom,a nejemé,a két nagykorú gyerek,és az anyós nevére van kötve.

Ami nekem nagy gond,hogy régebben számlára raktam a pénzt,és onnét havonta automatice ment át a kasszára,...na ez az opció mára

megszünt.

2018. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: Köszi, ez már majdnem jó válasz. Az világos, hogy fejenként egy, de össz mennyi. A Fundamentánál össz 5 lehetett egy szerződőnél, pl. a szerződő és 4 közvetlen családtag, mint kedvezményezett. Az OTP-nél mennyi?
2018. okt. 15. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Otp-s vagyok...ennyit is akartam. Nem többet!

Ha lesz időm,honap megkérdezem a kontaktomat...és este így későn írok.

2018. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja! hogy a válaszoló erről írt!?

Most olvastam épp...meglévőre NEM vonatkozik!


[link]

2018. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
adószámonként 1-et, ha kötsz magadra meg szüleidre, az 3, ha van még házastársad +1
2018. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

3,5,6 vagyok...

Bent voltam,iszonyú tömeg van(Szeged),ráadásul a rendszer NEM műxik a módosításoknál,csak az új kötéseknél.


Szóval...

KÖZVETLEN családtagokra bármennyi(úgy értem,fejenként egy) köthető,tehát

Sajátrész,valamint kedvezményezett a feleség,anya,apa,...-és ha 10 gyerek van,-midegyikre egy~egy.tehát pl.így 14=D)

Lényeg: ha nincsenek is ott,mindegyiknek KELL az adószámát tudni!

Nyitási díj: egy havi megtakarítási összeggel megegyező.

2018. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ha bajuszjani aláírja,már holnap életbe is léphet...

2018. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Azt hiszem értem mire gondolsz, én is megpróbáltam feltenni a kérdést anno, csak más irányból.

Amikor a 4. lakástakarékot kötöttük a párommal a nagymamám nevére, az OTP-s hölgy azt mondta, hogy egy ingatlanra maximum 5 használható fel.

Sajnos akkor nem voltam észnél és nem kérdeztem meg hol tudnék ennek utána olvasni, avagy mire alapozza a kijelentést. Csak felújításra vonatkozik, vagy vásárlásra, hitel előtörlesztésre is?

Máshonnan is hallottam elvétve ilyesmi infókat, de megalapozott, hiteles doksit erre vonatkozóan még nem találtam sajnos.

2018. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!