Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok hány fok van a lakásba...

Nálatok hány fok van a lakásban/házban napközben, este, éjszaka, ha egész nap otthon vagytok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
22-23
2018. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19,2 este 18,2 .
2018. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi most szabin vagyunk, 23 fok van. Reggel ment a fűtés, olyan 21-22 körül volt, mikor keltünk, de én fázós vagyok, ezért bekapcsoltam. Hozzá kell tenni, az albérletben fix rezsit fizetünk, amit kb úgy kalkuláltak ki, hogy ha egész télen nyitott ablaknál menne a fűtés, még akkor is pluszban jönne ki a tulaj, úgyhogy nincs rossz érzésem, ha reggel megy fél órát a fűtés. Úgy van beállítva, hogy hétvégén, mikor itthon vagyunk, reggel 7től este 10ig 23 fok van, éjjel meg talán 22. De leginkább csak reggel szokott bekapcsolni, ma sem ment fél 8 óta, mégis 23,1et mutat. Amikor mi fizettük a rezsit, akkor 21 fok körül volt.
2018. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a fix rezsi számomra teljesen logikátlan, szerintem nem sokból tart elszámolni, de ha megegyeztetek és van pénzed kidobálni az ablakon, lelked rajta.


Nálunk is 22-23 fok van, amíg jó idő volt ez fűtés nélkül ment, tegnap éjszaka a viharban már 2 konvektrort bekapcsoltam őrlángra, az elég volt.

2018. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21-2 van ha itthon vagyunk. Ha nem, akkor 19-20. Kettesre vannak csavarva a radiátorok, ha elmegyünk itthonról, akkor 0-án. Nekünk ez így most elég.
2018. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nálunk napközben 21-22 fok van, éjjel kb 19-20.

Most volt nálunk pár napig egy rokon és kevesellte, mert ő télen is pólóban szeret lenni (pulcsi nélkül), neki minimum 25-26 fok lenne a kellemes.

2018. okt. 24. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát kinek hogy. Én 22-23-ban vagyok pólóban vagy nélküle, feleségem pulcsiban. Ne másból indulj ki, megfagyni nem kell, meg 5 zokniban ülni otthon, de havaiit sem kell csinálni télen.
2018. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!