Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy átlagos fiú szobában...

Egy átlagos fiú szobában milyen "dugihelyek" vannak?

Figyelt kérdés
El szeretnék dugni pár apróságot. Egy cigisdoboz méretű dolgot (nem azt). Meg egy márfél literes palackot. Erre hol van lehetőség hogy a szüleim ne vegyék észre, vagy találják meg ezeket?

2018. nov. 2. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak utánad kutatni? Ha igen, én biztos nem a szobámban dugnám el.

Ha kertes ház, akkor egy melléképületben.

2018. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
A matrac belseje (ha zipzáros), nagy kibelezett könyv, függönykarnis alsó részére ragasztva, párkány alá, fűtőtest mögé, ha van külön fürdő, akkor wc-tartályban, ágy, szekrény alá ragasztva, számítógép belseje.
2018. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarják úgyis megtalálják. Kérdés miért kutatnak egyáltalán.
2018. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél zárat az ajtóra!

Vagy végy egy zárható ládát!

2018. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kutatnak egyszer észrevettem hogy más sorrenben vannak a könyveim meg többször volt olyan hogy másképp volt a lepedő az ágyamon (nem volt visszatűrve rendesen)
2018. nov. 2. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Még egy a doboznak:

A szekrény tetejének hátuljába beütsz egy 1 cm-es kis szöget, és vastagabb (hímző) cérnára kötve lelógatod a szekrény mögé. Nem csak a saját szobádban lehet.

A palackot inkább kint, vagy padláson, pincében tárold.

2018. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először dugj el 5-6 tárgyat olyan helyre, ahol biztos megtalálják, üzenetekkel: "miért kutatsz?", "nem nyert", "próbálkozz újra", "amit rejtegetni akarok, ide sem fogom dugni"

stb...

Hátha rájönnek, hogy ezt már nem kéne.

De ha befelé nyílik az ajtó, és elég sovány vagy, megteheted, hogy egy parafadugót teszel az ajtó mögé, amikor kijössz. Ha hazamész, és nem ott találod, ahol hagytad, akkor tuti bent jártak közben. De egy bekapcsolva hagyott laptop is jó szolgálatot tehet egy csak erre a célra szolgáló skype fiókkal, ami csak tőled fogad automatikusan videohívást, így bármikor ránézhetsz a szobádra, sőt be is szólhatsz az ősöknek, ha matatnak valamit.

2018. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!