Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet-e megfázni 18 fokos...

Lehet-e megfázni 18 fokos lakásban? (mert fázni lehet. )

Figyelt kérdés
2018. nov. 24. 05:55
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy kevésbé egészséges szervezet szerintem képes rá, illetve még az is fontos, van-e és milyen a légmozgás, továbbá a levegő minősége.
2018. nov. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha csak egy szál póló van rajtad, akkor igen. Fölöltözve nem.
2018. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!!! (és, ha fel vagyok öltözve, és fázom..?
2018. nov. 24. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha felöltözöl és fázol, akkor mozogni kell.
2018. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Embere vallogatja. En nem fazok 18 fokban, felesegem meg 22-ben is neha igen.
2018. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyéni. Én nem tudok megfázni 23 fok alatt (jó, csak 8 és 23 Celsius-fok között van tesztelve), fölötte viszont nyitott ablaknál kell lennem és garantáltan megfázom.

S azért más tényező is számít, pl. mennyire vagy felöltözve (ez rengeteget számít), hideg vízben fürdesz-e ezen a hőmérsékleten (nem tudom, mennyit számít. nekem nem árt a 15 fokban hideg vízzel zuhanyzás, csak nem élvezem)... S persze, hogy mennyire vagy érzékeny, milyen állapotban van az immunrendszered...

2018. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fázás és a megfázás nem függ össze. Én rengeteget fáztam már és sosem fáztam meg. Amikor megfáztam, akkor sosem fáztam.
2018. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!!
2018. nov. 25. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!