Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék önkormányzati...

Hogyan tudnék önkormányzati lakást pályázni?

Figyelt kérdés
21 éves munkanélküli fiú vagyok. Édesanyámmal lakók együtt, de már nem bírom vele. Jelenleg a munka nélküliség által vagyok OKJ-s képzésen. Hogyan és miképpen tudnék (saját) lakást pályázni? Mik a feltételek és mit kell csinálnom ahozz hogy egy önkormányzati lakást meg tudják pályázni?

2018. nov. 24. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Mondjuk nem mindegy, hogy Budapesten vagy Békéscsabán, tehát legalább azt leirhattad volna, hogy melyik városban laksz.

2. Miért nem mész be az önkormányzathoz, és kérdezed meg ott? Sokkal többre mennél vele.

3. Személyes tapasztalatom nincs, de nálunk pl.bizonyos jövedelmi feltételek biztosan kellenek hozzá (szomszédos irodában dolgoztam az önkormányzatnál, onnan hallottam, nem tudok konkrét számokat).


A legegyszerűbb, ha beballagsz szépen és megkérdezed, gondolom úgyis kell mindenféle nyomtatvány hozzá.

2018. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen... elnézést kérek azt elfelejtettem írni, hogy Budapesten lakom.


Sajnos azért nem tudok be menni, mivel nincsen rá időm OKJ-s képzésen vagyok és amire "haza érek" már nincs ügyfél fogadás.


Igen erről már én is hallottam, hogy kell x összeg jövedelemnek lenni.

2018. nov. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!