Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Junkers kazánnak mi a hibája?

Junkers kazánnak mi a hibája?

Figyelt kérdés
Adott egy Junkers kazán,nem tudom a pontos típust,egy ideje ha bekapcsolt fűtött egy ideig,de mindig kapcsolt fel,le.. majd megállt teljesen,akkor lekapcsoltam és 10 perc múlva újra indult. Most pedig bekapcsolom,és semmit sem csinal,nem gyújt,nem szikrázik... Mi lehet a baja?

2018. nov. 25. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet ez a szoba termosztát meghibásodása is .
2018. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hibakódot nem ír ki?
2018. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem a termosztát,mert a víz sem melegszik.


Semmi hiba kód,bekapcsol és mintha el akarna indulni,de nem gyújt.

2018. nov. 25. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:
A szoba termosztátnak a hőmérséklethez van köze ,nem a meleg vízhez .
2018. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom,de meleg víz is a gázkazán által van,és normál esetben mikor megnyitom a meleg vizet akkor kapcsol a kazán,de most hiába nyitom nem kapcsol,és nincs meleg víz.
2018. nov. 25. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Keresd meg a kijelzőn a nyomást, lehet, hogy az esett le a kritikus szint alá. Ilyenkor a kazán kikapcsol.

Nem ismerem ezt a típust, nekem Renova van, annál volt ilyen hiba. Mivel turbós, magától kapcsolgat, de a szerelő megmutatta az előlap levétele után azt a gombot, amivel gyújtani lehet. És persze vizet kellett rátölteni, hogy elegendő legyen a nyomás (1,2 körül jó, 0,8 alatt először villog a kijelző, aztán már kikapcsolhat).

2018. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megoldódott?
2018. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csütörtökön,vagy pènteken fog jönni a szerelő :(
2018. nov. 27. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan...

Nálam az első szerelő "halálra ítélte" a kazánt.

"Esetleg 300 ezerért fel lehet újítani, vagy újat kell venni."

Még 300 erem sem volt...

Kihívtam egy másikat, ő szétszedte, kipucolta (tele volt szutyokkal), beszerelt egy biztonsági szelepet a radiátorra, valamit még beállított, tesztelte jó ideig. Azóta működik (ez augusztusban volt). Fizettem kb. 27 ezret...

2018. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!