Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vegyes tűzifa fűrészelése,...

Vegyes tűzifa fűrészelése, aprítása mennyibe kerülhet mázsánként?

Figyelt kérdés
Még tavasszal vettem 15 mázsa tűzifát egy ismerősömtől,aki a saját erdejéből vágta ki és akinek nagyon kellett a pénz.Igazából nem tudom,milyen fák vannak benne,az biztos,hogy nagyon vegyes.Szeretném felfűrészeltetni és felvágatni,de nem tudom, mi a reális ár.Többnyire vékonyak,amit vágni sem kell,de vannak vastagok is.17 mázsának adta el,de valószínűleg nincs annyi.
2018. nov. 28. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Sarki kocsma. 2 alkesz. 10000/nap/fő.
2018. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, kocsmába bemész és a pultos megmondja. Ha ő nem tudja akkor megmondja, hogy ki igen.
2018. nov. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Benzinmennyiségre szokták vállalni, nem súlyra. Egy tank benzin elfogyasztása olyan 3500 Ft körül van.

Ez a fa nagyjából 1 erdei köbméter lehet, így nézhetsz utána a neten, ha keresgélni akarsz.

Szerintem olyan 10 E körül kuglizzák.

Ha kuglizva veszel fát, az kb. mázsánként 200 Ft-tal szokott több lenni, mint rönkben, úgyhogy háznál felvágatni nem jó üzlet.

Ha nem sok hasogatni való van benne, akkor legyen mondjuk 2000 Ft.

2018. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!