Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázkonvektor kondenzáció?

Gázkonvektor kondenzáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


..Egy kis lakásban található két darab parapetes konvektor, a szobában, és egy konyhában. A szobaival nincsenek nagy történések, szépen megy, ez a nagyobb méretű.

A konyhai egy újabb fajta, a minap bekapcsoltam, járattam egy kicsit 4-es fokozaton, majd visszavettem őrlángra. Ekkor a parapetnél, kint az erkélyen hajlamos csöpögni, néha elég sok víz távozik belőle. A láng szép kék, és el sem alszik. A másiknál nem tapasztaltam ilyet soha.


Mennyire normális, hogy ez így csöpög a kivezetésnél? Vagy az őrláng miatt vannak hideg részei, ahol tud kondenzálódni? Ez gőzölt is amikor bekapcsoltam. Hívjak szakit?


Segítségeteket előre is köszönöm!



2018. dec. 11. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes jelenség,kondenz víz .Főleg hidegben látható ahogy gőzöl .
2018. dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor használom. Köszönöm! :)
2018. dec. 12. 06:00
 3/3 anonim ***** válasza:
A gáz égésekor co2, Nitrogén és vízgőz szabadul fel, természetes hogy a vízgőz egyből lecsapódik a vele érintkező (harmatponti) hideg felületen
2019. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!