Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mekkora elektromos fűtő...

Mekkora elektromos fűtő testet vegyek egy 10 nm2 -es szobába?

Figyelt kérdés

Igazából 13nm2 körüli.Olyan 2,20m magassággal,felül gipszkarton,körbe,12 cm grafitos hungarocell.Ez egy kinti helyiség.


Az a helyzet hogy lemegy olyan 15 fokra is a hőmérséklet.Mire bekapcsol újra a fűtés,az sok idő.

Lényeg olyan elektromos fűtő testet szeretnék venni ami takarékosabb, lehet állítani hogy hány foknál kapcsoljon be és ki,és csak be kelljen dugni a konnektorba,azt a 25 légköbmétert befűtse egy ideig.


2018. dec. 18. 12:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy egy klíma jobban megérné? [link]
2018. dec. 18. 12:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehát csak rásegíteni kell? Én vennék egy ventillátoros hősugárzót meg hozzá egy termosztátos dugaljat.
2018. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen rásegíteni.Van termosztátos dugalj,tehát akkor hőfok érzékelős cucc és ha eléri az adott hőfokot akkor megszakítja az áramfelvételt?Bedugod egy konnektorba vagy elosztóba aztán abba bedugod a hősugárzót és ennyi?
2018. dec. 18. 15:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Utána néztem,köszönöm.
2018. dec. 18. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Termosztátos hősugárzó is van.


Olyan nincs, hogy takarékos, annyit fűt, amennyi áramot felvesz.


Nem lehet megmondani, hogy mekkora kell, ez rengeteg dologtól függ, szigetelés, kívánt hőmérséklet, hulladékhő...

2018. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én most ilyet rendeltem hasonló célra:


[link]

2018. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ekkora helyiségbe szerintem egy olajradiator is jó lehet, termosztátos, komfortos.
2018. dec. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy egy 1500 wattos testnek be kellene kényelmesen fűtenie, pláne ha szigetelt a helyiség.
2018. dec. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!