Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem fűt a radiátorom,...

Miért nem fűt a radiátorom, mikor én légtelenítettem?

Figyelt kérdés
Panelban lakok és hideg a szobámba a radiátor, de a cső nem. Olvastam, hogy légteleníteni kell, ami meg is történt (vödörnyi vízzel) és csak a radiátor teteje melegedett át. Az alja hideg maradt és miután befejeztem a légtelenítést megint kihűlt és megint hideg víz jött belőle. Mit kéne csinálnom?

2018. dec. 18. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Légteleníteni kell.

Amit csináltál eddig az -ezek szerint- nem az volt.

2018. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem elég á radiátornál légteleníteni.

Csakugyan az a baj hogy levegős a rendszer,de nem ott van a hiba hanem a tágulási tartály körül. Vagy akárhol ahol levegőt szív be a rendszer.

Mi a helyzet a szomszédoknál?

Ez egy panel úgyhogy van valami kazánház gondolom.

Látni kéne az a helyzet.

Ha az összes szomszéd rendben van,akkor viszont talán a radiátorral van valami. Iszaposodott. De ha panel akkor mindenkinél egyformák a radiátorok.

2018. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha légtelenítés sem segített akkor szinte biztos hogy a szelep ragadt be, azt kell ki be húzkodni fogóval.
2018. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A teteje olyan meleg amilyennek lennie kell,de az alja hideg.

Máshol van a levegő nem a radiátorba.

2018. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!