Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kazánházban ablakokat nyitva...

Kazánházban ablakokat nyitva kell hagyni?

Figyelt kérdés
Összesen alagsorral együtt 3 szintes a ház, az alagsorban helyezkedik el a vegyestüzelésű és a gázkazán is, 2 beltéri ajtóval, egyik a pince többi helyiségébe, a másik ajtó a lépcsőhöz vezet. 2 kisebb ablakocska van a kazános helyiségben, hőszigetelt faablakok, természetesen gumis szigetelés nélkül. Vajon érdemes őket bukón hagynom, vagy nem szükséges? Én szívem szerint e 2 kazán mellett nyitva hagynám, csak mihelyt leég a fa, félő, hogy nagyon kihűlne tőle a lakás.
2018. dec. 21. 03:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Beszélek itt hülyeséget, egyszerű fémablakok vannak a kazánhelyiségben.
2018. dec. 21. 03:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Résnyire elég nyitva hagyni. Én barbár módon behajtottam egy facsavart a keretbe, de így ha véletlenül be is zárná valaki, akkor is marad rés, lesz huzat a kéményben.

Páraelszívó van-e? Az tud komoly gondot okozni:

[link]

2018. dec. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is bukóra van, és szintén ki van ékelve véletlen becsukódás ellen.
2018. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor résnyire hagyom őket, van hozzájuk egy kis eszköz, aminek segítségével fokozatokba lehet az ablakot nyitni. Szagelszívó is van, de akkor általában kinyitom az ablakokat is, a gázkazán van üzemen kívül, abból kéményből is tud jönni friss levegő utánpótlás, van még a WC-kben is szellőző. Vagy akkor is problémás talán?
2018. dec. 21. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!