Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gáz ez a kicsi lakás csajok?

Gáz ez a kicsi lakás csajok?

Figyelt kérdés
Van egy saját lakásom Pesten. kis 20 négyzetméteres mini garzon. Szépen fel van újítva. Nyilván nem családot szeretnék benne alapítani, de titeket lányok zavarna ha összejönnétek egy fickóval és csak ekkora lakása van? Nyilván a későbbiekben tervezek egy nagyobbat, jelenleg 30 éves vagyok erre telet. Úgy vagyok vele hogy még mindig jobb mint az albérlet.
2018. dec. 25. 18:47
 1/6 anonim válasza:
84%
Jobb mint az albérlet. Szerintem ez nem gáz, sokaknak még ennyi sincs. Az cikibb lenne ha valaki a barátját szülei házába vinné haza.
2018. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem gáz. 2 ember is eltud élni így. Japánoknál ez nem okoz gondot. A úgyis az emberek szinte csak aludni jár haza.
2018. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem tartom gáznak, Pesten ez is elég sokba kerül. Sok 30 évesnek semmije sincs, nemhogy pesti lakása.

Akivel én jöttem össze, annak kb. semmije nem volt (töredék ingatlanrésszel sokat nem kezd az ember), motorra is tőlem kért kölcsön, de annyi volt a fizuja, mint nekem és amúgysem ez számít :)

2018. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem gáz, de ahogy össze költöztök vége a magánéletnek.
2018. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
23%
De butus vagy!! Dehogy gaz!! En orulnek ha a leendo paromnak lenne igy egy lakasa. Legyel magadra nagyon buszke, hogy sikerult venned egyaltalan egy lakast! Manapsag ez nagyon nehez. :) 26/L
2018. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!
2018. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!