Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeged melyik részére ajánlott...

Szeged melyik részére ajánlott költözni, ahol a lakások nem túl drágák és biztonságos? Melyik az a környék, amit nem ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tudom, vannak ezzel kapcsolatban kérdések, de azok már régiek, én a mostani helyzetre vagyok kíváncsi
2018. dec. 27. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szeged szerintem mindenhol biztonságos. Talán a Cserepes sor környéke, ami neccesebb, de már annak is nagy részét lebontották.
2018. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenütt drágák már a lakások.Minden városrésznek vannak olyan vendéglátó helyei,melynek környékén rosszabb az életminőség,de nem gondolnám,hogy nem biztonságosak.

A Cserepes sor környékén sem támadtak meg senkit,"csak" jobban kell védeni az ingó-és ingatlanokat. Sajnos "ezeket" szétszórták mára az egész városban.

Előzetesen tájékozódni kell,hogy a környéken van-e problémás,vagy cigó család,és azt a helyet jócskán kerülni kell. Az IKV-s évszázados társasházak nagy része ilyen.

2018. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!