Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Lakásbiztosító utólag...

A Lakásbiztosító utólag fizet? Mármint ha meg van a baj a saját pénzemből megcsinaltazom (már ha olyan) be adom az igazolt számlát és fizet?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk beázásnál kijöttek, fényképeztek, számoltak, aztán utalták az összeget. Lehet azt hiszem tételes árajánlattal is igényelni az összeget, ez esetben kellhet számla, nem tudom. Én magamnak festettem az összeg negyedéből.
2019. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak úgy, nem elég benyújtani a számlát, előtte kárfelmérés kell, amit a biztosító végez. Biztosító függő, de vannak olyan (kisebb) károk, amelyeknél enélkül is fizetnek; velük kell egyeztetni.

Én a biztosítótól kérdeztem meg, vannak-e ajánlott mesterei? Voltak, közülük hívtam; külön kárfelmérés sem kellett, nem is kellett fizetnem, azt mondta, ő intézi a biztosítóval; csak meg kellett mutatnom a biztosítós szerződésem, amiről írt ki adatokat, papírokat kellett aláírnom.

Nem a teljes összeget, de több biztosítótól lehet kapni előleget, kárfelmérés alapján.

2019. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszototkat :)
2019. jan. 13. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!