Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak a kibirhatatlan...

Mit csináljak a kibirhatatlan felső szomszéddal?

Figyelt kérdés
2 unokájuk folyton ittvan náluk, a lányuk nem foglalkozik velük mert annyira beképzelt (volt h a gyerek lent üvöltött, majd az anyja rávisitott h nem látod h telefonálok?) kész elmebaj. Szerintem ovodába se járnak, mert kb minden nap reggeltől estig üvöltenek, futnak, ugrálnak fent. Már nem egyszer szoltunk, de semmit nem tesznek. Persze mikor én felfurtam egy karnist egyből lejött szolni h fejezzem be mert az unokája nem tud aludni. Nem lehet őket feljelenteni, vagy kárt okozni? Ötleteket légyszi

2019. jan. 16. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Közös ló, megszox vagy megszöx. Meg fog szűnni a zaj csak meg kell várni míg megnőnek. Én mindig a legfelső szintre mentem.
2019. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Volt anyósoméknál volt hasonló probléba, a lányával 1hét alatt megoldottuk.

Szex közbe nem fogtuk vissza magunkat és ugye egész nap egyedül voltunk a lakásban. Mikor mentem haza (táv kapcsolat), az anyósom szólt nekik, hogy "még egy nyikkanás és vissza hívjuk a srácot". Azóta is csend és békesség honol, pedig már nem is vagyok együtt a lánnyal, de nem mernek kockáztati.

2019. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én megoldásom a következő volt: eladtam a földszinti lakásomat (fölöttünk 1. emeleten: 3 gyerek, 2. emeleten: 2 gyerek), és vettem egy legfelső emeleti lakást máshol. Azóta béke, nyugalom, jó alvás.
2019. jan. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Minden fúrást alvásidőre időzíts. Fogat-fogért.
2019. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!