Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiírtani a...

Hogyan lehet kiírtani a csótányokat? Van valamilyen természetes ellenszer?

Figyelt kérdés
Segítsetek!!
2007. dec. 4. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj! Attól is függ, melyik faj, mert több van. Ha a legrosszabb, (ezek kisebb termetű, rettentő szapora rondaságok) akkor azt hiszem, itt csak hivatásos rovarirtó tud segíteni! Természetes szert nemigen fogsz találni, ezek hihetetlen tempóban szaporodnak és mindent túlélnek! Tudom, kipróbáltam. Hivatásos rovarirtó többszöri látogatása kellett, ehhez pluszban használtam háztartási boltban kapható csótányirtó "ragacsot", sokat, a lakás minden pontjára, sűrűn cserélve és hónapokig! Közben többször jött a rovarirtó, ilyenkor mindent befújt valamivel és még a kutyát is távol kellett tartanom bizonyos ideiug a szerektől.

Nehéz volt, de végül sikerült!

Kitartás!

2007. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom Mo-on kaphato-e de van egy un. "bomba". Gyakorlatilag egy spray ami ugy mukodik, hogy kibiztositod es elhagyod a lakast. De elotte ajto ablak gondosan bezar. Kb. olyan 5 ora mulva vissza es lehet soprogetni ossze az undormanyokat. Altalaban 1 ilyen gazositas meghozza a vart hatast de ha nem, meg kell ismetelni ahogy ujabb elo egyedek kerulnenek elo. NAgyon vigyazni kell, mert ha szomszedok koszosak, hat akkor nehezen fog menni az irtas. Ami nagyon fontos a megelozes: mindenfele lyukat a fal mellett, konektorok stb el kell zarni valamifele tomitovel.

Haztartasi boltokban erdeklodj, hatha lehet kapni. Barcsak tudnam a nevet!!!! Az egyik ismerosom koltozott egy retek-bogar lakasba es neki nagyon hatasos volt ez a modszer.

Sok szerencset!

2007. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
69%
Hááát!A párom konyhán dolgozik,és évekig próbálták mindenféle szerrel kiirtani őket,sikertelenül!Teljes átalakítás volt egyik évben náluk (csempe,járólap csere,festetés),szóval "szétbombázták a konyhát,akkor tűntek el.Nagyon mocskos állatok.Beívódnak még a falba is.
2007. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a rendszeres 2 havi irtás, éveken át, zselés és egyéb formákban..fontos a rendszeresség!!

a vizesblokkokban ne csöpögjön a csap, ételmaradékoktól mentes konyha!!

babérlevél a sarkokba!

2008. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy Amerikában van 1 jó szer ,de az itthon nincs engedélyezve.Az nagyon jó állítólag ,de én se tudom nevét.Én nem hiszek ezekbe a szinte minden nap becsengető irtókba,akik valamit fújkálnak (hallottam,hogy hypos vizet)és leveszik a pénzt .Ezeket eddig semmi nem pusztította ki a Föld színéről!:(
2008. dec. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!