Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik műanyag ablak márka...

Melyik műanyag ablak márka jobb minőségű? Deceuninck, Gealan, Fenstherm, Aluplast, Kömmerling, KBE stb.

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata kérem írja le. Köszi!!!
2010. jún. 30. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Gealan van, maximálisan meg vagyok vele elégedve.
2010. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A Kömmerling csúcsminőség, rendkívül jó hangszigeteléssel.


Aluplastban sokféle van, jó minőség. Fenstherm szerintem hasonlóképp.

2010. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Inkább 1,5-2szeres pénzért ugyanolyan szigetelt üvegűt,de FA vagy FÉMkereteset kell venni!Ezek a szarok,bármilyen márkásak,el fognak porladni 10éven belül..szemben a 20-30-50évig jó fa és fém ablakokkal..csak jelzem,hogy nyugat-eu-ban már 20éve nem raknak be műanyag ablakokat és nem épitenek panelházakat,mert egyszerűen nem éri meg,giogazsennyező,sz*r és hosszútávon az olcsóbb lesz a drágább,ez az üzlet a nyilászárómaffiának,mert újra mehetnek cserékni 10év után..megint..most már sajnos közintézményeken is,meg panel-lépcsőházakon is teljes keretekkel az ablakot,ajtókat..mert van ahol a droidokat meggyőzték,hogy azt is ki kell cserrélni..alig 20-30éves ALUminium magyar FÉMMUNKÁS jó ajtókat meg lipi-lopi vitték,eladták (Szfvári esetek)
2010. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 éve tökéletesen teljesítenek a nálunk beszerelt Kömmerling és Fenstherm ablakok. Az igaz, hogy jobb választás a fémkeretes, de az nagyon drága...
2013. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutteréknak 20 éve van műanyag és teljesen rendben van. Igaz már a vasalat és a gumi nem a régi de szó sincs elporladásról.
2014. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 full23 válasza:
100%
Nem tudom milyen márkájú ablakaink vannak, de azt tudom, hogy műanyag, 32 éve van használatban és mind a mai napig jól funkcionálnak! Van rajtuk egy kis elszíneződés de azon kívül komolyabb amortizáció nem igazán látható. A tömítések is mindegyiken megvannak körbe, bár apró felületi repedések már láthatók rajta. Vasalat az ROTO rajta, mind tökéletesen működik. A 32 év alatt semmilyen karbantartást nem kapott! Csak műanyagot vennék, ha cserélném!
2017. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki még belefut ebbe google alapján, csak azt tudom mondani, hogy a fém, hövezetö, a müanyag meg szigetelö. PC-ben, autóban hütöbordát fémböl szokás csinálni. Szigetelni, meg értelemszerüen höszigetelö anyagból szoktak. Ablak csakis PVC, vagy fa.
márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!