Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen intézkedéseket tennél...

Milyen intézkedéseket tennél (berendezéseket installálnál), hogy a betörő bandákat lelassítsd a néma riasztásra kiérkező rendőrök megjelenéséig?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet TELJESEN lelassítani ezeket a roha.dékokat, de legalább valamennyire igencsak jó lenne!


Erdő szeli az ingatlan, nincs szomszéd, és sajnos sok a betörés a megyében.


2019. febr. 6. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egy táskát preparálnék ki, amelyikbe csak bedguni tudod a kezedet, kihúzni nem. Olyan cápafogszerű megoldás kell kitalálni, ami nem okoz sérülést, mert ezeknek a roha.dékoknak még jogaik is vannak. Ezek után a táskát jól lerögzíteni valahova. Mondjuk a vállakasztójába acélsodronyt teszel és átfűzöd valamin. Nem tudja elvinni, ezért belenyúl pénztárca reményében.
2019. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minél jobban véded anál jobban be fognak törni. Hiszen csak az fizet rácsokért akinek van pénze. Ők meg oda törnek be ahol hasznot remélnek. Talán egy kutya is elég, magas kerités,álkamera stb. Hogyha nem érdekel hogy látják akkor 4 igazi kamera,téglakerités,belül lent 2 sor nato drótháló, de ez nagyon drága sajnos:(
2019. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A rendőrségen kérnék szaktanácsot ehhez.
2019. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mindentudó99 ***** válasza:
Én egy sima riasztót tetettem. Messziről létszik ahogy villog. Aztán a betörő fantáziájára bízom hogy milyennek gondolja némának vagy hangosnak. Nincs gond. Míg nem volt egyszer betörtek. A betörő úgy se tudja be van e kötve rendőrségre.
2019. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"néma riasztásra kiérkező rendőrök megjelenéséig"


Kuncognom kell,ha a rend őrei szirénázva érkeznek esetleg-netán.Vagyis már 2 kiló méterről hallják a jófiúk.

2019. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezzel mire céloztál? Nem értem.
2019. febr. 6. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyi ideig kell feltartania a betörőket és milyen felszereltséggel mennek betörni. Pl. hiába csinálsz egy bazi erős rácsot az ablakra, ha fél óra alatt érnek ki a zsaruk. Egy autóval kitépik a rácsot és máris van 20 percük garázdálkodni.
2019. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, akkor csak elkészült végre egy riasztó rendszer erre az erdő széli értékes ingatlanra? Hála Istennek...


[Évekig gyötörted a gyakorikérdések közönségét egy nagy hatékonyságú de olcsó(!!!) és a betörőktől tuttira megvédő rendszer kiagyalására - hogyha hetekre elmész síelni, akkor is teljes biztonságban legyen az értékes rancs, de mindez fillérekbe kerüljön.]

[Eddig távol akartad tartani a betörőket. Most meg azt akarod, hogy ne menjenek el??? Már korábban is teljesen érthetetlen és ellentmondásokkal terhes voltál, de ez a mostani a csúcs. Ott tartani a betörőket :-)]

2019. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát te meg mégis miféle csuda designer drogot használsz?? Nem tudom mi ez a varázsgomba, de adj nekem is tüstént belőle! :DD


Egyébként senkinek semmi fogalma arról mit beszélsz (no meg senkit nem is érdekel), vagy hogy az aktuális szeszélyeidnek mi a rák szúrja éppen a kis szemecskéjét. Én meg még jó magasról le is tojom! :D


És csak megsúgom, hogy tanulj a hibádból és máskor ne égjél előttem ekkorát, hogy eléggé átlátszó, hogy ahelyett, hogy egy teljesen normális kérdésre választ adtál volna, ehelyett csak gyűlölködni jöttél, meg ide trollkodni próbáltál valamit.


Ha beszóltak, vagy bal lábbal keltél fel reggel ne egy vadidegen bithalmazán próbáld kitölteni frusztrációidat, mert az a karakter-áradat senkinek semmi rosszat nem tett keresztbe, így még csak véletlenül sem érdemli meg egy kis nyominger trollkodni próbáló hü.lye gyerek zagyvaságait.


Ne fáradj valami újabb "válasznak" nevezett frusztráció-halommal, nem fognak eljutni újabb hülyeségeid hozzám, törlöm a kérdést a listámból.


De ne sírj, vigasztaljon az a tudat, hogy mekkorát röhögtem rajtad hül.ye gyerek! :))

2019. febr. 7. 16:37
 10/10 anonim ***** válasza:

"törlöm a kérdést a listámból"

El nem tudod képzelni mennyire kitoltál velem :-)

2019. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!