Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Garázsba mennyibe kerül...

Garázsba mennyibe kerül áramot bekötni?

Figyelt kérdés
Garázssoron van, másnak nincs áram a soron, nekem kellene. Budapesten helyezkedik el.

2019. febr. 6. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnét lehetne rákötni?
2019. febr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet megmondani. Kèrdès, honnan ès hogyan lehet rákötni. Ha senkinek nincs, talán túl drága.
2019. febr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
senkinek nincs a soron, és a gond hogy nem is értek hozzá.
2019. febr. 7. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érted: milyen messze van a legközelebbi pont, ahol VAN áram? Pl. villanyoszlop.
2019. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szolgáltatótól kèrsz regisztrált szerelő listát; ő felmèri.
2019. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb 10 méter a legközelebbi. Szolgaltatótól azért nem tudok kérni árajánlatot, meer csak bérelném a garázst, de nekem kell bele áram, ha nem egy ökör ára hajlandó vagyok beleköttetni saját zsebből,még ha csak bérlem is.
2019. febr. 11. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Mire kell? Mert ha nem állandóan kell (pl riasztó) csak esetenként akkor még az is lehet, hogy jobban járnál valami aggregátorral.
2019. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Műhelynek
2019. febr. 14. 11:27
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szolgaltatótól azért nem tudok kérni árajánlatot"

Ha komolyabbra fordulna a dolog, megrendelés, szerződéskötés, úgyis be kellene vonnod a tulajdonost, így hát mindegy, hogy most bevonod-e. Megírod a levelet a nevében és elviszed hozzá aláírásra, majd feladod. Ha nem akar együttműködni, úgysem lesz villanyod.

2019. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!